Позика на карту цілодобово

Позика на карту - це невеликий короткостроковий кредит виданий на карту будь-якого банку в режимі онлайн. Після схвалення позики, гроші надходять на карту клієнта миттєво. Сума позики до 80 000 рублів для повторних клієнтів і до 10 000 рублів для нових. Перша позика на карту в Moneyman видається під 0% терміном до 15 днів. Подача заявки здійснюється онлайн, потрібні тільки дані паспорта і дані банківської карти, куди клієнт отримає гроші.

При оформленні мікрокредиту в MoneyMan ви можете отримати гроші на карту VISA або MasterCard. Тип картки-зарплатна, кредитна, пенсійна - не має значення. Головне, щоб вона була оформлена на вас і була дійсна на момент отримання позики. Мікрофінансові організації, що надають терміново невеликі короткострокові кредити на карту, є кращою альтернативою банкам, де від моменту подачі заявки на кредит до її схвалення може пройти багато часу, не кажучи про необхідність збирати купу документів. А якщо ви офіційно не працевлаштовані, шансів отримати позику на карту в банку немає.

З такими перешкодами не зіткнуться клієнти компанії MoneyMan. МФК допомагає отримати моментальну позику на карту онлайн без зволікань. Нашим клієнтом може стати практично будь-який повнолітній громадянин РФ. Сума мікрокредиту, яку ви можете взяти до зарплати, – від 1 500 руб. до 80 000 руб. на термін від 5 днів до 18 тижнів.

Як взяти позику на карту?

1. Зареєструватися в системі

2. Вибрати спосіб отримання грошей «На банківську карту»

3. Додати свою карту в систему щоб отримати позики на карту онлайн , уважно введіть номер карти, термін її дії і повне ім'я власника так, як воно зазначено на карті. Зверніть увагу, карта, на яку ви берете позику, повинна належати саме вам!

4. Підтвердіть карту Нам важливо переконатися, що банківська картка, на яку Ви хочете отримати гроші, ваша, тому для підтвердження на карті буде заблокована довільна сума до 10 рублів. Ця сума є кодом, який потрібно ввести. Дізнатися заблоковану суму ви зможете з SMS-повідомлення від банку (при підключеному SMS-інформування), через свій доступ в інтернет-банк або зателефонувавши в клієнтську службу банку. Завдяки налагодженим механізмам роботи, ви отримаєте відповідь на свій запит буквально протягом хвилини, а швидкий позику на карту – за 10-15 хвилин, що позбавить від болісного очікування і дозволить вирішити грошовий питання в найкоротші терміни.

Переваги онлайн позики на карту

Багато людей сьогодні вважають за краще користуватися кредиткою, тому що це зручний спосіб зберігання грошей і здійснення фінансових транзакцій, не виходячи з дому, і іноді тримають ні одну, а кілька карт. На сьогоднішній день це ще й можливість розв'язання виниклих фінансових труднощів шляхом швидкого отримання позики на карту, не виходячи з дому. Отримання міні позики на карту зручно, так як:

Клієнти MoneyMan, оформляючи позики онлайн на карту, крім іншого, можуть скористатися бонусною програмою. Крім того, перевагою звернення в МФК є низькі процентні ставки (від 0,76% до 1,85%), які залежать від суми позики. Оформити в веб мікрофінансової організації позики на карту миттєво можна щодня і цілодобово, і так само швидко дізнатися рішення. При наявності доступного інтернету це не складе проблеми з будь-якого населеного пункту країни, так як система працює злагоджено по Росії. Клієнти MoneyMan можуть бути спокійні: дані, які ви надаєте для отримання онлайн позики на банківську карту, захищені протоколами безпеки, та інші особи не можуть отримати до них доступ.

Перед тим, як оформити онлайн позики на банківську карту терміново, ознайомте з пропонованими ставками і варіантами погашення позички.